873 Westside Road | Statesboro, Georgia 30458 | 912.764.6297

BA Alumni Roster


Class of 1978

Bill Akers

Kim McGlamery Brown

Alex Hanberry – deceased

Steve Lynch

Jimbo Morris

Dana Nevil dnevil@ega.edu

Christy Kendrick Taylor

Tim Tipton


Class of 1979

Joe Akins

Nell Berry

Jay Brannen – deceased

Robbie Brannen

Larry Brown

Randy Childs

Paul Harvey

Janet Rushing Lanier

Sambo Tillman – deceased


Class of 1980

Leslie Anderson

David Averitt

Ross Bradley

Brett Brannen

Robert Cheshire – rlad@frontiernet.net

Kevin Cook

Malcolm Daniel

Janna Martin Friedman

Mitch Green

Glen Hankinson

Wight Hodges

Brenda Kendrick Howell

Jay Jordan

Ken LeCain

Angie Anderson Lee

Jamie Nevil

Pam Newton

Mitch Nobles

Brad Shiels

Angel Wallace Shuman

Tommy Sisson


Class of 1981

Lillian Akers Brown – auntlil@frontiernet.net

Jessica Johnson Kelpchick

Mark Akins

Olin Lovett

Jenny Lynn Martin Anderson – jennylynn@bulloch.net

David Lynch

Angel Aycock

Becky Newton Miller

Laura Banks

Sandra Thackston Paris

Clara Olliff Bearden

Jigi Patel

Beth Brannen Chandler

Jo Helen Blitch Propes – johelen@frontiernet.net

Mark Childs

Stevie Rushing – rushing@bulloch.com

Randy Cobb

Neal Sapp

Joy Daughtry

Mike Seamens

Deborah Gladin

Mike Shearouse – deceased

Bob Hanberry

Alan Thigpen

Les Hodges

Chris Vickery

Heidi Williams Jeffers

Robert Williams-deceased

Paul Johnson

Julie Winskie


 

Class of 1982

Esther Akers Vickers – eavickers@bulloch.net

Beth Averitt Burke – bburke@bullochacademy.com

Edmund Brannen

Sylvia Brannen Thomas –  sthomas@bullochacademy.com

Ty Coleman – djtycoleman@hotmail.com

Mike Fields

Tim Forshee – forshee64@bellsouth.net

Bonnie Grist Johnson – stilltime@frontiernet.net

Bryan Lanier

Billy Mills

Chuck Nelson (deceased)

Barry Robbins

Destry Rogers – Destryrog@aol.com

Michelle Tobin

Emma Wallace Fleming

Jason Wallace (left in 10th grade for college) – Jasonopc@aol.com

Tracy Williams Bland

David Youngberry


 

Class of 1983

Mike Anderson – vma@frontiernet.netsurgro@frontiernet.net

Susan Anthony – santhony@evans.k12.ga.us

Dock Brannen

Everett Kennedy – ekennedy@bulloch.com | www.everettkennedy.com

George Brannen

Judy Lynch

Lawton Brannen

Ben Mallard

Lucy Garvin Brinson – lbrinson@bulloch.k12.ga.us

Jill Mock Nevil

Darrell Hagan – dhagan1@alltel.net

Parrish Neville – wpneville@juno.com

Eric Harris

Wayne Olliff

Will Hatcher

Deborah Rushing Kauber

Stuart Patray

Claude Howard

Bill Sheppard – shep2@bulloch.net

Beth Shiels Turner – bethturf@hotmail.com

Mitchell Johnson

Darris Tipton

Elizabeth Anderson Townley


Class of 1984

Mimi Averitt Potter

Michael Joiner

Jill Beasley-Hall – jbeasleyhall@mindspring.com

Layna Lanier Mendlinger – layna.mendlinger@cibavision.com

Trixy Bowen Paloger – scess@pineland.net

Mary Lanier

Rocky Bradley

Paul Lanier – ptlanier@yahoo.com; planier@quintevents.com

Wes Chester – wes.chester@yahoo.com

Laurie Waters Muldrew-  laurie@enia.net

Mary Collins – rcollins@bullochnet.net

Kelly Dabbs

Mildred Nelson – mnelsonpt@nctb.com

Lisa Hart

Connie Hendley Nichols

Inman Hodges

Ashley Olliff

Joe Hodges

Harold Parker Jr.

John Hodges – orthohod@bulloch.net

Bud Thigpen

Patrice Hodges Wickham

Leigh Veteto Baumann –  seascp@bellsouth.net

Herbert Jacobs

Suzanne Vickery

Christopher Williams


Class of 1985

Julie Butler Adams

Heidi Kirby Akins

Cindy Akins Bennett

Cindy Long Boatright

Jamey Cartee

Becky Fields

John Hatcher

Madeleine DeNitto-Hodges – Stmarks2003@aol.com

Rayburn Johnson

Shannon Deal Fusco – georgiagirl30458@yahoo.com | shannon_fusco@ccps.k12.fl.us

Carol May

Gray Norris

Andrew Weldon – Andrew_Weldon@aequicap.com

Charles Williamson III

William Winslette


Class of 1986

Carl Akins Jr.

William Howard – bahoward@frontiernet.net

James Blitch Jr.

Retha Johnson Hodges – eddie5067@aol.com

Troy Bohannon

Reed Kennedy

Ashley Deal Brannen

Bridgette Mallard

Dana Deal Brannen

Kelli Meyer Waters – kwaters@ogeecheetech.edu

James Brannen

Sterling Skinner

Paul Crockett

Midge Strickland

Jay Daughtry

Sally Thigpen

Brian Davis

Jennifer Wiggins

Keith Fordham

Jennifer Gaertner

Scott Haddock

Anna Brannen Hagan – dhagan1@alltel.net

John Hodges


Class of 1987

Jim Akins

Dudley Bradley

Billy Butler – butl5514@bellsouth.net

Anna Arrington Canetto

T. Kevin Dent

T. Page Dent

Lisa Groover

Jeana Cowart Jenkins

Kim Hunt Lamb

J. Lanier

Stacy Lanier

Robbie Lewis

Marlene Thomas McAlhany

Lurene Nobles

Tim Platt – sacrificedforu@hotmail.com

Russell Thompson

Chris Wickham

C. Williams


Class of 1988

Clint Akins

Candi Bailey Smith – candismith@georgiasouthern.edu

Phil Bainbridge

Kenneth Braswell

Kathryn Brunson

Michelle Wilhelm Cope

Tray Crawford

Brian Deal

Kellie Dent – kddent28aol.com

Carol Fordham

Randy Hotchkiss

Patrick Manley

Billy Pollock

Kristie Powell

Bruce Rowell

Melissa Sharp

Jackie Slaton

Kristy Strickland

Katie Waters

Tracy Reaves Williams


Class of 1989

Jason Akins

Anna Kennedy Hotchkiss

Jeffrey Bishop

Katrina Joyce

Al Cartee

Shannon Freeman Killebrew

Elizabeth Conley

Matt Mills

Jack Conner

Whitney Mills

Brent Dawson

Kyle NeSmith

Ezette Foss Dominy

Fernando Martin

Carlos Olaso – colaso@ssangyong.es

Donna Deal Pollock

Nathan Focht

Newman Pryor

Walt Garvin – wegarvin@frontiernet.net

W. Stafford

Stephanie Gay Griffin

Betsy Hatcher

Sandra Long Hendrix

Vibeke Hodges


Class of 1990

Tony Anderson

Sean Mills

Shane Becton

Eleanor Mobley

Lynn Brumbley

Marty Newsome

Atys Cope

Ryan Pilz

Julie Dabbs

Jana Pope

Chris Groover

Robbie Quick

Mark Haddock

Patrick Rogers

Matt Haddock

Sharon Thomas

Ray Malone

Tyler Thompson

Amy Winslette


Class of 1991

Clemente Auguado

Julianna Akins Lovell

Wendell Akins

Jim Aycock

Shelia Bonnett

Julie Crenshaw Bicknell – bartandjulie1@netzero.net

Juan Cuetos-Crespo

Laura Cowart Deal

Dadeanya Fordham Daniels – ddaniels@bulloch.k12.ga.us

Leslie Neal Fordham

Jodie Deal Hendrix

William Johnson

Robert Lee

Christopher Lewis

Eric Mallard

Chad Martin – chad@dnnportalsolutions.com

Rashanna McBride

Kelly Nesmith

Melody Newman

Linda Nichols

Kyle Partain

Ann Pryor

Daryl Rose

Steven Scott

Jes Smith

Ja Stephens

William Thomas


Class of 1992

Jamey Alderman

Laura Burch

William Calcote

Angie Crosby

Jason Ellis

Ashley Groover

Greg Hendrix

Jason Jenkins

Keith Joyce

Alan Mallard

Jennifer Mann

Jamey Mixon

Rawls Neville

Ryan Parker

Scott Pope

Yvette M. Roshto – yroshto@hotmail.com

Clint Smith

Hilton Smith

Michelle Stone

Scott Webb


Class of 1993

Kris Boykin

Meredith Shuman Calcote

Will Conner

Stuart Deal

Ashlee DeCesare

Dawn McKneely

Lisa Newton

David Pearce

Jason Sanchez

Jill Swint

Jody Wiggins


Class of 1994

Doug Bradley

Leatha Carroll

Will Cope

Heather Fordham

David Haire

Timothy Hendrix

Mary Kennedy

Jamie Lindsey

Ryan Madson

David Mathis

Daniel Riggs

Sara Scott

Charity Slaton

John Townsend


Class of 1995

Bridges Adams

Jason Burch

Sarah Counts

BobbieGean Dollar

Jamey Ellis

Stephanie Gay

Karah Gignilliat

Michael Hill

Jay Hodges

Courtney Mann Jones

Bryan McGraw

Matthew Moore

Brett Parker

Will Scott

Jason Spratlin

Allison Stephens

Greg Todd

Jacob Wynn


Class of 1996

Chris Connell

Celia Crosby – gsueagle22@yahoo.com

Janna DeLoach

John Fields

Michael Gay

Edward Hitt Jr.

Courtney Mercer

Lee Mobley

Keri Pearce

John Roshto

Corey Smith

Paul Smith

Jeana Stuckey

Greg Tucker


Class of 1997

Kevin Anderson

Charlotte Barnes

Robert Benson

Ryan Bray

Jon Burns

Chris Daughtry

Summer Deal Hodges

Tara Ellis

Julie Graham

Smith Hodges

Courtenay Lanier

Danielle Lee

Ashley Mallard

Allison Mann Knisely

Jarret Nessmith

Desiree Pierce

Amelia Simmons – asimmons@burke.k12.ga.us


Class of 1998

Suzanne Anderson

Katie Donehoo (deceased)

Michelle Rowand

Julie Stuckey

John Williams


Class of 1999

Jared Sapp

Stacy Olliff

Preston Madson

Stephen Wilhelm

Truie Gibson

John Dotson

Shannon Price

Nicole Hunter

Heidi Woodrum

Lydia Counts

Jennifer Barnes

Wilson Burns

Doug Nessmith

Tyler Akins

Jay Groover

Lori Brown

Jessica Saunders

Reid Connell

Ryan Burns

Donna Thigpen


Class of 2000

Misty Leigha Anderson

Dayana Kamil Atallah

Martha Elizabeth Benson

Elizabeth Marshall Burr

John Scott Cram – scottycram@yahoo.com

Christopher Randall Deal

Brian Forrest Dodge

Ben Grayson Ellis, Jr.

Christopher Earl Fries

Gwendoline Sommer Groover Shuford – sshuford@bullochacademy.com

Thomas Paul Howard

William John Hunter – wjunter619@hotmail.com

Heather Ruth Kirkland

Patrick Benjamin Kropp

Ronald Ashley Lee

Christine Marie Powell

Michael Jarrett Rhodes

Christy Michelle Spratlin

Lauren Suzanne Trapnell

Richard William Worsfold

Allison Elizabeth Waters – awaters@bullochacademy.com


Class of 2001

Ben H Anderson IV

Heather Elanie Blackburn

Thomas Ryan Brown

Evan Andrew Cichelli – evchic766arches@uga.edu

Anna Karis Counts

Hudson Blake Deal

Jana Lynn Dotson

Spires Montgomery Gibson

Mitchell Edward Hill

Nancy Elizabeth Hitt

Samuel Steedly Johnson

Marcus Kimball Keel

Summer Lynn Lewis

Houston Scott Madson

Eugenia Ann Mathews

Joe Edward Mathews

Jennifer Maria McClain

Thomas Iverson Ott

Everett William Jason Paulk

Annie Erin Reddick Shuman – tshuman@frontiernet.net

Justin Wade Roberts – jrsouthfork@bulloch.net

Justin Robinson Swift

Laura Leigh Whitaker – lauralwhitaker@yahoo.com


Class of 2002

Jessica Lynn Anderson

Mindy Deanna Anderson

Nathaniel Oberlin Counts

Elisabeth Warren Cox

William Matthew Daughtry

Katherine Nicole Fries

William Anthony Futch

Matthew Branden Groover

Daniel Tucker Hunter

Courtney Kramer Caldwell Leathers

Joshua Anthony Masters

Brian Thomas Powell

Justin Wayne Prince

Christan Louise Quattlebaum

Julia Clarke Riggs

Courtney Lynn Rowand

Jeremiah Wade Strickland

Josh Michael Whitfield

Louis Matthew Woodrum


Class of 2003

Sandra Denise Boyles

Andrew Paul Huffingham

Marissa Ann Talon Rushing

Allison Waters

Haley Carwile

Kimberly Jenkins Mitchell

William Harrison Rushing

Kimberly Ann Cichelli

Melissa Ann McDaniel

Adam Rodgers Sapp

Lawson Newman Deal

Christopher Blake Mitchell

Brandon Chase Sewell

Jed Daniel Gay – jgay3@mail.gatech.edu

Bradley Robert Newell

Melonie Nez Taylor

Margaret Elizabeth Gay

Andrew James Rich

Cameron O’Neal Thompson – camerononeal@kw.com

Brandi Nichole Hall

Rebecca Elizabeth Riggs

Sidney Richard Washington IV

Sydney Morgan Hodges

Katie Lauren Rushing


Class of 2004

Charles Harrison Akins

Ashley Elizabeth Huffingham

Eric Marc Poulin

Christina Lynne Akins

Robert Matthew Keel

Jeffrey Howard Richardson – jricha23@georgiasouthern.edu

Jamie Speer Anderson

Rachel Alexandra Kohn

Joshua Clay Smith – jsmith28@ega.edu

Anslee Nicole Connell

Jeffrey Allen Lipsey – jlipsey1@georgiasouthern.edu

Jonathan Lloyd Smith – smithuga@uga.edu

Joseph Michael Hall Jr.

Austin Spence Madson

Rachel Anna Stubbs

Allison Caroline Harden

Mark Phillip Mashburn

Dana Michelle Whitfield

Anna Katherine Hardy

Harry Smith Mathews

Matthew Keith Whitt

Virginia Lee Hendley

Simon Mikell Peed

Daniel Seckinger Woodrum


Class of 2005

Hunter Lee Anderson

Thomas Colby Hook

John Thomas Quattlebaum

Matthew Rustin Anderson

Patrick Justin Lancaster

Michael Jordan Sadler Jr.

William Ryan Anderson

John Edward Martin Jr.

Rebecca Kay Sapp

Frederick Ganahl Blitch III

Charlie Bland Mathews Jr.

Whitney Leah Skeeters

Ashley Waters Bohler

Yancey Collin Mooney

Sara Elizabeth Spigener

Ashley Brooke Burke

Parker Sanford Newell

William Bradford Stewart

Daniel Clark Denton

Brandon Chase Newton

Simon Lake Strickland

Melissa Gwinnett

John Douglas Newton

Charles Russell Whitaker – deceased

Lauryn Ashley Higgins

Harrison Taylor Peed

William Andrew Worthington – deceased


Class of 2006

Jessica Linsay Averitt

William Warren Ball, Jr.

Phillip Eric Blackburn

Emily Elizabeth Brogdon

Jonathan Stephen Brunson

Harrison Darnell Collins

Ashley Ann Conner

Renata Elizabeth Counts

Esta Bernice Denton

John Stewart Eastham

Robert Hamilton Glass

Charles Jason Hardy

Thomas Cates Herrington

Andrew Lawton Hickman

Sarah Elizabeth Hollingsworth

Amanda Helen Huffingham

Travis Scott Jeffers

Jordan Anderson Lee

Lauren Stephanie Madson

Matthew Gordon Mallard

Sarah Christina Mallard

Smith Thomas Marks

Jamie Michael Milburn

Garryowen Brian O’Sullivan

Abigail Brannen Peed

Morgan Franklin Quattlebaum

Katherine Victoria Rich

Thomas Edward Rushing, IV

Benjamin David Stubbs

Patrick Adam Tresey


Class of 2007

James Henry Conner

Trevor Octavis Darden

John Dennis Dempsey

Kimberly Melissa Denton

Samantha Nicole DiNello

Matthew Jason Gay

Katherine McCall Haisten

Kenneth Samuel Hall

William Archer Hall III

Robin Lynn Hendley

Kacie Virginia Lanier

Jeremiah Taylor Masters

Allen McCann Mathews

Caroline Patton Oldham

William Paul Spigener III

Sarah Will Woodrum


Class of 2008

Cara Elizabeth Anderson

Darion Nysheem Carter

Drew Cameron Cheshire

Meredith Kay Clark

Micah Katrina Counts

Lauren Nicole Fowler

Abigail Hall Foy

Scott Anthony Hendley

Whitney Danielle Hinson

Kathryn Cecile Howard

Alyssa Leigh Huffingham

Jessica Mara Kelly

Michael Ray Kimbrell

Chelsi Renee Lewis

Ethan Dixon Lovett

Robert Evans Mallard

Elizabeth Kate Martin

Benjamin Hendrix Newton

Corey Morgan Owens

William Hampton Powell

Julianna Michelle Rabeler

Chloe Elizabeth Radford

Mark Welton Rocker

Michael Stephen Sapp

Mary Allison Smith

Rachel Marie Smith

Benjamin Albert Stephens

Jordan Dent Walker

Laura Lynn Wells

Chelsea Elizabeth Williams

Matthew Brinson Williamson

Betsy Kate Woodrum


Class of 2009

Caitlyn Elizabeth Anderson

Clayton Harris Anderson

Catherine Candler Ball

Rebekah Leigh Beasley

Nathan Clayton Brown

Brian Alan Dame

Michael Wayne DeLoach

Mary Elizabeth Eckles

Kyle Christopher Francis

John Hudson Godbee

Joshua Fraser Hall

Kaylee Miranda Lanier

Taylor William Franklin Lanier

Millie Marie Lee

Audrey Gail Mallard

Kinsley Smith Mallard

John Maxwell Manack

Elliott Hines Mooney

Jordan Chandler Newton

Lindsay Nicole Pierce

David Russell Poole

Troy Alexander Poulin

Thomas Hamilton Rich

Matthew Alan Simons

Elias Trainor Strickland

Laura Ruth Stubbs

Casey Chapman Webb

Jonathan Hughes Williamson


Class of 2010

Kate Anna Akins

Morgan Elizabeth Anderson

Brian Casey Atkinson

Julia Katherine Branch

Laynie Elizabeth Brown

Mary Katherine Brown

Sarah Kathryn Brown

Taylor McRae Burke

Kaylee Marie Dennard

Kaitlin Ellis

Kenneth Kyle Ellis

Anna Murphy Foy

Marlee Victoria Hagan

Kaitlin Alysia Hankinson

Rebecca Dixon Hathaway

Ansley Lane Hickman

Heaven Leigh Hinton

Kelcie Lauren Jacobs

Zachary Benjamin Lane

Carlos Eduardo Robelo

Sunny Alynn Salzman

Matthew Neal Sapp

David Sawyer, Jr.

Ashlie Michelle Smith

Paul Minki Son

Mary Catherine Spigener

Joshua Kyle Story

Xavier Michael Tolliver


Class of 2011

Zachary James Abell

Zachary Alan Altany

Gordon Paul Beasley

Walker Byron Blitch

Candice Elise Boyett

Bilial Jakim (James) Brack

Courtney Elizabeth Burnette

Stephen Michael Burnsed

Ton Huynh Minh (Danny) Don

Amy Kate Duggan

Sally Marie Futch

Rachel Morgan Gilbert

John Randall Harden

Kailey Marie Hinton

Claude Arthur Howard, IV

Charles Davis Howell

David Wilson Johnson, Jr.

Ellis Hunter Lane

Winfield John Lee, III

Lesontz Moses Lewis

William Blaine Lovett

Jonathan David Lumpkin

Jin Cho Mitrisin

Young Cho Mitrisin

Taylor Danielle Nelson

Mark Alan Olsson

Edgar Morris Prince

Brett Thomas Rushing

Lawson Carter Rushing

Kathryn Elaine Sheppard

Haze Landon Smith

Brandon Proctor Walker

Rebekah Jule White


Class of 2012

Ashley Blaire Abell

Amelia Carlysle Akins

Caleb Alexander Bohannon

Ashley Ann Brannen

Haley Elizabeth Burke

Yuhao (Alan) Chen

Matthew Alan Collins

Taylor Brooke Collins

John Leonard Cornett Jr.

Alicia Lindsey Durden

Jaylen Deshaun Evans

Stephen Dillian Finch

Jeffery Lee Hendrix

Allie Judson Jacobs

Hunter Gil Jacobs

Suji Jang

William Codi Johnson

Hosea Adoniyah Jones

Madeline Grace Manack

Antoine Marie Joseph Gabriel Montassier

Emily Michelle Morgan

Anh Quo (Bill) Nguyen

Connor Lee Reed

James Erik Renew

Clayton Derek Rogers

Alana Brooke Rushing

Corley Beth Turner

Amanda McKenzie Webb

Liangchen (Denence) Xu

Christopher Terrence Young


Class of 2013

William Dean Allen

Allison Faye Anderson

David Harrison Averitt III

Caitlin Bobbie Barber

Meghan Mae Barber

James Mathew Blitch III

Adeana Lucy Brinson

Allison Lindsey Cheshire

Lauren Elizabeth Dennard

Amanda Leigh Ellis

Danqiu (Doris) Feng

John Arthur Gowan

Derek Thomas Harrison

Margaret Spencer Hodges

John Ellis Howell

Jarret Troy Humphries

Asa Dunbar Johnson

William Spencer Lawson

Katherine Suzanna Lee

Annsley Page Lomax

Ashley Anna Mallard

Madeline Ann Marsh

Rebecca Maurine Martin

Joseph Chandler Maxwell

Christopher Chase Merrill

Kasey Nicole Moore

Merrill Kate Nelson

Anna Elizabeth Newton

Robert Barryowen O’Sullivan

Marianna Olivia Peebles

Matthew Elliott Propes

Mary Margaret Reeves

Carly Elizabeth Rogers

Charles Thomas Rushing

Haley Marie Sanchez

Sarah Christina Schwager

Christian Sinclair Selph

Bailey Laurence Smith

Mitchell Robert Smith

Forrest Littleton Spence

Themba Till Twala

Loy Anthony Waters IV

Yichuan Zhang

Hongjin (Rin) Zhou


Class of 2014

Justin Taylor Allen

Danielle Mackenzie Atkinson

George Mitchell Ball

William Jackson Bohlke

Taylor Matthew Boone

Claire Elizabeth Branch

Lindsey Dale Brannen

Taylor Ann Bray

Sterling Elizabeth Burke

Caroline Brooke Burnette

Lingjun (Ivan) Chen

Andrew Jerald Donaldson

Chad David Duggan

Connor Brian Fordham

Brooke Madison Gilbert

Taylor Lynn Hankinson

Kayla Marie Hart

Taylor Victoria Henderson

Thomas Daniel Hendrix

Mims Edward Howard

Yun-Tung (Betty) Hsieh

Yang (Cloud) Hu

Ashlee Anna Lanier

Pengcheng Li

Sarah Catherine McKee

William Hobby Mills III

Haley Nicole Mock

Daniel Thomas Muldrew

Chelsea Alexis Oglesby

Mary Lee Olliff

John Paul Padilla

Kayla Lynn Parker

Madison Poole

Logan Reed Purvis

Jaclyn Gisselle Antonella Robelo

Timothy Reed Salter

Zachary John Sapp

William Jerome Sheppard, Jr.

William McGhee Sheppard II

Ja’Darius Damon Smith

Ansley Elizabeth Sumner

Mary Katherine Thomas

Jessia Donell Vickers

Madelyn Tucker Vickery

Christopher James Williams

Haokun (Tommy) Yan


Class of 2015

Michael Raybon Anderson, Jr.

David Lamar Beecher III

Joshua Hunter Bishop

Tatum Victoria Blitch

Jonathan Henry Blitch

Aulbert Judson Brannen

Ashley Elaine Burke

Bailey Isabella Catrabone

Atys Wilhelm Cope

Liang Yu Deng

Powell Catherine Fennell

Elizabeth Delaney Green

Jacob Marshall Hagan

Jodie Elizabeth Hendrix

Emily Claire Hiller

Ian Powell Hodges

Andrew David Howell

Heather Grace Jacobs

Jakob Cameron Johnson

Kristin Alayna Kingery

Justin David Lane

Cody Rowan Lanier

Zoe Yan Li

Elizabeth Pate Lomax

Junrui Lyu

Dylan James Marlowe

Will Connor Marsh

Marvin Perkins, Jr.

Hoke Reeves IV

William Reid Rushing

William Andrew Salter

Page Anna Spence

Dylan Caine Stuckey

Jalen Michael Tolliver

Lyndsey Leigh Wasdin

Lee Powell Waters

Catherine Ashley Williams

Kuan-Wei Wu


Class of 2016

Shelby Lane Akins

Jonathon Marsh Anderson

Joshua Michael Bohannon

Andrew Scott Bohlke

Braxton Bishop Brinson

Tyler Terrell Budgett

Brandon Neal Burnsed

Hannah Melissa Dasher

Ansley Elizabeth Daughtry

William Vann Downs

Sarah Rebecca Elerson

Sarah Kathryn Evans

Taylor Nicole Franklin

Megan Alicia Giannetti

Brian Steven Harrison

Kendra Sharon Houghton

Anna Lee Howell

Dylan Lee Humphries

Spencer Haynes Jordan

William Rushing Kauber

David Ming Shou Liu

Brian Windel Marsh

Julia Ann Maxwell

Jarrias Malik Mikell

Douglas David Nabert

James Lemuel Nevil, IV

Preston Tomas Nevil-Rincon

James Lanier Olliff

Jan Marie Page

Allison Olivia Pennington

Charles Hunter Perry

William Trent Self

William Wyatt Sikes

Kaleigh Renee Sisolak

Griffin Lindsay Walker

Tayler Megan Wickham

Corique Harold Tajarves Williams

Yuxue (Ivy) Yu